Darmowa wycena na podstawie
144 040 ofert sprzedaży zgromadzonych z 24 stron

Sprawdź ile jest warty twój samochód:

Wyceniliśmy już 104 951 samochodów

Czytaj więcej o metodzie wyceny AutoUncle

Pobierz raport, który umożliwi profesjonalne ustalenie ceny

Dobierz właściwą cenę i zminimalizuj czas sprzedaży
 

okres sprzedaży i ceny

Dobierz odpowiednią cenę dla oczekiwanego czasu sprzedaży, na podstawie najnowszych danych rynkowych.

Zyskaj uwagę potencjalnych nabywców
 

podobne samochody

Porównaj ceny podobnych samochodów, aby jak najlepiej dopasować swoją ofertę.

BONUS: 5 niezbędnych porad w celu szybkiej i łatwej sprzedaży samochodów

5 zalet o sprzedaży

Przy pomocy 5 niezbędnych porad od AutoUncle, odpowiednio przygotuj swoją ofertę, by szybko i łatwo sprzedać samochód.

“To narzędzie jest po prostu genialne, godne polecenia rodzinie lub znajomym” – Nicolas C.

Virkelige brugtbilpriser - ikke bare afskrivning fra nypris

Wyceniliśmy już 104 951 samochodów

Wycena AutoUncle opiera się na rzeczywistych cenach samochodów.

Dotychczas spadek ceny samochodu był uzależniony wyłącznie od wieku i przebiegu (tzw. amortyzacja). Dziś wiemy, że w rzeczywistości jest to bardziej skomplikowany proces.

Metoda wyceny AutoUncle wykorzystuje empirycznie wyznaczone wzory na bazie aktualnych danych rynkowych samochodów używanych. Wycena bierze pod uwagę ponad 30 różnych parametrów (np. przebieg, wyposażenie, rocznik, silnik, itd.). Gwarantuje to, że wyznaczona wartość auta jest dużo bardziej wiarygodna i zgodna z cenami rynkowymi.

Za darmo wyceń swój samochód już teraz!

Rozpocznij tutaj

Więcej na temat cen samochodów: W jaki sposób AutoUncle wycenia używany samochód?

Jeśli chcemy kupić lub sprzedać samochód, ważne jest aby być świadomym jaką kwotę można za niego uzyskać na rynku motoryzacyjnym. AutoUncle dokonuje wyceny porównując poszczególne samochody z ogłoszeń w Internecie na bazie wielu parametrów takich jak: marka, model, silnik, rok produkcji, przebieg, wyposażenie oraz wiele innych.

Wycena AutoUncle odzwierciedla aktualne ceny rynkowe. Poszczególne zmiany w cenie są regulowane automatycznie, w zależności od zmian na rynku. Wyliczona wartość samochodu wynika tylko i wyłącznie z najnowszych danych.

AutoUncle porównuje oferty sprzedaży samochodów z ogromnej ilości serwisów z całej Europy. Dzięki temu, baza danych jest wystarczająco duża aby wycena była rzetelna.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Raport z wyceny AutoUncle oraz wycena rynkowa umożliwiają jedynie pogląd na sytuację rynkową: nie dają gwarancji co wartości oraz cenowej poprawności. Wycena rynkowa jest oparta na danych dostępnych w Internecie, które mogą być niedokładne, błędne lub niepełne.

Zawsze polecamy sprawdzić stan samochodu przed zakupem i uzyskać fachową pomoc w przypadku wątpliwości. AutoUncle nie ponosi odpowiedzialności za błędy informacyjne.

Wycena używanego samochodu przed zakupem, sprzedażą lub wymianą

Jeżeli planujesz sprzedać samochód, ważne jest aby być świadomym ile jest on warty zanim zamieścimy ogłoszenie w Internecie. Zysk ze sprzedaży używanego pojazdu zależny jest głównie od roku produkcji, przebiegu, stanu, a także od cen oferowanych przez osoby prywatne oraz dealerów.

Wycena dealera a osoby prywatnej

Warto zwrócić uwagę na dużą różnicę w cenie proponowanej przez dealerów, a prywatnymi sprzedawcami. Wynika ona z faktu, że dealerzy przygotowują samochód w rozumieniu stanu technicznego oraz udzielają gwarancji i narzucają własną, dodatkową marżę. Dlatego cena proponowana przez dealera jest zazwyczaj znacznie wyższa.

Ceny w przypadku importu

Jeżeli importujesz samochód z Niemiec, Włoch, Szwecji czy innych krajów UE, musisz znać wartość rynkową pojazdu, by poprawnie obliczyć koszty podatkowe i rejestracyjne. W przypadku eksportu, również należy być świadomym wartości auta, w celu odzyskania podatku. Organy podatkowe posiadają informacje na temat opłat związanych z importem. W celu znalezienia samochodów w innych krajach europejskich, polecamy wejść na strony AutoUncle danych krajów. Np. dla Niemiec: www.autouncle.de

Chcesz szybko sprzedać swój samochód? – zaproponuj niższą cenę

Jeśli zależy Ci na szybszej sprzedaży, lub jesteś w nietypowej sytuacji i potrzebujesz jak najbszyciej sprzedać samochód, to najłatwiej będzie tego dokonać obniżając cenę.